Zapraszamy na świąteczne zakupy lokalnych produktów do odbioru w Toruniu

Internetowy sklep oferujący lokalne produkty żywnościowe, Lokalna Żywność, serdecznie zaprasza na przedświąteczne zakupy. W ofercie znajdują się świeże pieczywo, przetwory z warzyw i owoców, a także zestawy prezentowe zawierające sery, miody, świeczki i soki. Zamówienia można składać najpóźniej do 18 grudnia, zaś odbiór zamówionych produktów możliwy będzie 21 grudnia w trzech różnych miejscach w Toruniu.

Piotr Całbecki, marszałek Kujawsko-Pomorskiego zachęca do korzystania z oferty sklepu Lokalna Żywność. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z regionu i obfitują w różnorodność smaków. Sklep online to nie tylko możliwość zaopatrzenia się w lokalne przysmaki, ale również okazja do nabycia oryginalnego prezentu.

Zamówione towary można odebrać 21 grudnia w czwartek w jednym z trzech punktów odbioru. Pierwszy z nich to bufet Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym 2 (trzecie piętro) dostępny od 14.30 do 16.00. Drugi punkt odbioru to budynek Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 73, sala numer 16 (godziny odbioru: 14.30-16.30). Ostatni z punktów znajduje się w Auli UMK przy ul. Jurija Gagarina 11 i jest otwarty od 15.00 do 16.00.

Sklep Lokalna Żywność oferuje również możliwość dostawy do domu na terenie Torunia. Koszt tej usługi to 20 zł, jednak dla zakupów przekraczających wartość 200 zł dostawa jest bezpłatna.

Wszystkie produkty oferowane przez sklep powstają od początku do końca w jednym gospodarstwie. To doskonały przykład realizacji idei krótkiego łańcucha produkcji żywności. Zamówienia są zbierane odpowiednio wcześniej, aby mogły być dostarczone zaraz po zebraniu lub wyprodukowaniu produktów, co gwarantuje ich świeżość i najwyższą jakość. Produkty pakowane są w ekologiczne torby wielorazowego użytku, a mleko sprzedawane jest w butelkach zwrotnych. Robiąc zakupy na Lokalnej Żywności wspierasz lokalny biznes.