Trwa gorączkowe poszukiwanie Dawida z Torunia. Policja prosi o pomoc

Bezustannie trwają działania mające na celu odnalezienie zaginionego Dawida Włódarka z Torunia. 34-letni mężczyzna ostatni raz był widziany przez swoją rodzinę w poniedziałek 30 października, a od tego czasu wszelki kontakt z nim urwał się.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo nieustannie prowadzą intensywne działania poszukiwawcze, które mają na celu odnalezienie Dawida. Mężczyzna opuścił rodzinny dom i od tamtej pory nie dał o sobie znać ani rodzinie, ani znajomym. Policja wzywa obywateli do współpracy i apeluje o jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do znalezienia zaginionego.

Dawid Włódarek to 34-latek o wzroście 180 cm. Kiedy ostatni raz był widziany przez bliskich, miał na sobie czarną pikowaną kurtkę, buty w takim samym odcieniu oraz niebieskie dżinsy. Ważną informacją jest fakt, że mężczyzna może poruszać się ciemnozielonym pojazdem marki Renault Megane, który ma toruńskie tablice rejestracyjne.

Rodzina i przyjaciele Dawida są głęboko zaniepokojeni jego nagłym zniknięciem i każdego dnia z niepokojem oczekują na jakiekolwiek informacje o jego losie.

Wszelkie informacje mogą okazać się kluczowe w odnalezieniu Dawida Włódarka i bezpiecznym powrocie go do domu. Policja nadal prowadzi działania poszukiwawcze, licząc na wsparcie ze strony społeczności.