Dramat w Toruniu: Śmiertelny atak na 51-latka, sprawca ucieka przed prawem

W Toruniu, Adrian Ciechacki, 23-letni mężczyzna, jest poszukiwany przez miejscową policję. Jest podejrzewany o brutalny atak na 51-letniego mężczyznę w jednym z lokali w mieście. Niestety, ofiara po trzech tygodniach walki o życie w szpitalu, poddała się obrażeniom i zmarła. Prokuratura, w odpowiedzi na to zdarzenie, wydała list gończy za Ciechackim, który obecnie ukrywa się przed służbami ścigającymi.

Informację o poszukiwaniach 23-latka przekazała asp. Dominika Bocian, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Według jej słów, mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co doprowadziło do śmierci 51-latka. To tragiczne wydarzenie miało miejsce 15 kwietnia, kiedy doszło do ataku w jednym z lokali przy ulicy Wojska Polskiego.

Mimo intensywnych poszukiwań, sprawca zdołał uniknąć aresztowania i ukrywa się przed organami ścigania. Jak informuje prokuratura, w ramach prowadzonego śledztwa, wydany został list gończy za Ciechackim. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna od dłuższego czasu unika konfrontacji z prawem.