Zakończony remont tarasu widokowego na lewobrzeżu i bezpieczeństwo mieszkańców Bydgoskiego Przedmieścia

Precyzyjnie z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem długiego weekendu majowego, otrzymaliśmy informację na temat zakończenia prac remontowych. Co więcej, dotyczyło to tarasu widokowego położonego na lewobrzeżu.

Prace renowacyjne na tarasie widokowym przy ulicy Majdany rozpoczęły się w marcu, a ich zakończenie nastąpiło właśnie teraz. Czy obecnie taras prezentuje się lepiej? Na pewno dostarcza nam nowych perspektyw. Z tarasu mamy teraz roztaczający się widok na odnowiony bulwar nadwiślański. Mimo skomplikowanych prac remontowych, udało się je przeprowadzić zgodnie z założonym harmonogramem i już 30 kwietnia taras został ponownie otwarty dla publiczności.

Projekt modernizacji został wykonany przez toruńską firmę Bau-Tech sp. z o.o., która z powodzeniem doprowadziła go do końca.

Tymczasem, w kontekście niedawnego incydentu, policja podejmuje starania aby wyjaśnić sytuację oraz zapewnić społeczność o ich bezpieczeństwie. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłą niedzielę, około południa. Policja zna już osobę, której dotyczy zgłoszenie. Zebrane dowody zostały przekazane do prokuratury, a obecnie policjanci wykonują czynności zlecone przez prokuraturę.

Podczas gdy policja kontynuuje zbieranie dowodów, równocześnie sprawdza zgodność zgłoszenia z faktycznym stanem rzeczy. Mimo to, mieszkańcy Bydgoskiego Przedmieścia mogą czuć się bezpiecznie. Policja jest świadoma aktualnego miejsca pobytu osoby, której dotyczy zgłoszenie i ma sytuację pod kontrolą.