Tragiczny wypadek drogowy pod Toruniem – ofiara śmiertelna

Pod nadzorem prokuratora, funkcjonariusze policji starają się wyjaśnić okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Wypadek ten miał miejsce dzisiaj, na drodze oznaczonej liczbą 553, położonej w bezpośredniej bliskości Torunia, a dokładna godzina to nieco przed 10:30. Nieszczęsne wydarzenie spowodowało śmierć osoby kierującej pojazdem ciężarowym.

W dniu dzisiejszym (14.02.24), tuż przed godziną 10:30, na drodze wojewódzkiej numer 553, w okolicach Torunia od strony Łubianki (powiat toruński), doszło do zdarzenia drogowego o fatalnych konsekwencjach. Według pierwszych ustaleń funkcjonariuszy policyjnych, kierujący ciężarowym pojazdem dafem, mężczyzna w wieku 57 lat, z niewyjaśnionych dotąd powodów, zjechał z trasy, a następnie uderzył w drzewo. Wynikiem tego zderzenia była natychmiastowa śmierć kierowcy.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego tragicznego wydarzenia. Na miejscu zdarzenia pracują obecnie funkcjonariusze policji, działający pod nadzorem prokuratora.

Na miejscu wypadku, funkcjonariusze wprowadzili system ruchu wahadłowego, który przebiega bez problemów (stan na godzinę 12:45).