Ekscytujące ponowne otwarcie rozbudowanego supermarketu Torimpex w Toruniu

Supermarket Torimpex w Toruniu przeszedł gruntowną przemianę, powiększając swoje terytorium oraz odświeżając całość swojej estetyki. W dniu ponownego otwarcia, sklep przyciągnął tłumy ciekawych klientów, którzy cieszyli się nie tylko atrakcyjnymi promocjami i smakołykami, ale także radosną atmosferą stworzoną przez ulubioną maskotkę dzieci – Torusię.

Po kilkumiesięcznym okresie przebudowy, której początek przypadł na środek maja, sklep przy ulicy Wojska Polskiego 43-45 w Toruniu, znany pod szyldem Torimpex, zaprosił mieszkańców miasta na oficjalne otwarcie odnowionego obiektu. Teraz obiekt handlowy jest dwukrotnie większy niż poprzednio, prezentując nowoczesny i przestrzenny wygląd zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny.

Całkowita powierzchnia sklepu teraz wynosi blisko 550 metrów kwadratowych, z czym obszar sprzedaży został podwojony. Inwestycja nie obejmowała tylko wnętrza sklepu, ale też elewacje budynku, która przeszła kompleksową przebudowę. Teraz klientów wita przestronne, przeszklone wejście. Rozbudowane zostało również miejsce dla kasjerów – teraz są dostępne trzy kasy samoobsługowe oraz dwie tradycyjne, co wcześniej nie miało miejsca.

Decyzja o odświeżeniu sklepu była mile widziana przez lokalnych mieszkańców, którzy zgromadzili się w dużej liczbie przed obiektem tuż przed zaplanowaną na godzinę 12:00 ceremonią otwarcia. Pierwsi klienci byli witani smacznym tortem i kawą, a na wszystkich czekały atrakcyjne promocje i degustacje produktów. Dzieci cieszyły się z zabaw i konkursów w specjalnej strefie animacji, gdzie mogły również spotkać uwielbianą maskotkę Torusię. „Widok uśmiechniętych twarzy naszych klientów oraz ich pozytywne opinie o modernizacji to dla nas największa nagroda”, podsumowała Monika Wasilewska, specjalista ds. marketingu w Torimpex.