Badanie okoliczności groźnego zdarzenia drogowego w Gronowie

Równo godzinę po południu w poniedziałek, 2 października, miało miejsce zdarzenie na drodze, które obecnie jest przedmiotem śledztwa prowadzonego przez policję. W wyniku tego niefortunnego wypadku, dwie osoby zostały przetransportowane do najbliższego szpitala.

Ten przerażający incydent miał miejsce na drodze krajowej numer 15, dokładnie na 252. kilometrze tej trasy, w malowniczej miejscowości Gronowo. Znaczącą rolę w zdarzeniu odegrały trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i jedno auto dostawcze, które miały kolizję.

Jak informuje straż pożarna z Torunia, dwie osoby poszkodowane w wyniku tego niebezpiecznego zderzenia zostały natychmiast zabrane do szpitala przez specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego.

Na miejsce zdarzenia szybko dotarły służby ratownicze – zarówno Państwowej Straży Pożarnej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej z Gronowa. Teraz to na barkach policji spoczywa zadanie wyjaśnienia wszystkich szczegółów tego nieszczęśliwego wypadku i ustalenie okoliczności, które do niego doprowadziły.