Zapowiedź weekendowej akcji rabatowej "Toruń za pół ceny"

W najbliższą sobotę i niedzielę, w dniach od 15 do 17 marca 2024 roku, miasto Toruń zaprasza na dobrze znaną akcję promocyjną „Toruń za pół ceny”. W ciągu tych trzech dni, niespełna 200 miejsc, w tym restauracje, kawiarnie, sklepy i instytucje kulturalne, oferować będzie swoje usługi i produkty w cenach obniżonych o połowę.

Tegoroczna edycja „Toruń za pół ceny” wyróżnia się wyjątkowo dużą liczbą uczestniczących firm i instytucji. Wszystkie miejsca biorące udział w promocji, zostaną oznakowane specjalnymi plakatami, aby zarówno mieszkańcy Torunia, jak i przybyli turyści mogli łatwo zidentyfikować miejsca objęte rabatem. Również toruńska mistrzyni świata w wioślarstwie i olimpijka, Kasia Zillmann, jako ambasador akcji, zachęca do skorzystania z promocji poprzez swoje profile na mediach społecznościowych.

Informacje o akcji są szeroko rozpowszechniane na plakatach umieszczonych na słupach reklamowych w całym mieście, które zawierają kod QR kierujący do strony internetowej z ofertami toruńskich firm. Szczegółowe informacje na temat uczestników akcji i ich ofert są publikowane na stronie internetowej akcji oraz na profilach Facebooka i Instagrama.

Podczas trwania promocji organizowane są również konkursy na mediach społecznościowych, w których można zdobyć bezpłatne wejściówki do restauracji, vouchery na usługi czy zaproszenia do testowania samochodów elektrycznych od lokalnego dealera motoryzacyjnego.

Akcja „Toruń za pół ceny” jest szeroko reklamowana poza granicami miasta poprzez stacje radiowe grupy RMF FM. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do mieszkańców Torunia, ale także do osób z innych regionów. Dlatego akcja odbywa się dwa razy w roku – wiosną, przed rozpoczęciem sezonu turystycznego, oraz jesienią, na jego zakończenie, aby przyciągnąć turystów do spędzenia kilku dni w Toruniu.

Podczas promocji, firmy i instytucje oferują przynajmniej trzy swoje główne produkty lub usługi za połowę ceny. Do akcji dołączyli tradycyjni toruńscy restauratorzy, liczne punkty usługowe i instytucje kulturalne Torunia, oferując szeroki wybór różnorodnych imprez i atrakcji.