Początek Nowego Roku w Toruniu przyniósł ogromną wygraną w LOTTO

Nowy Rok przyniósł niebywałe szczęście dla jednego z graczy LOTTO zamieszkującego Toruń. Tego drugiego dnia stycznia, osobnik ten udało się zgarnąć zawrotna sumę pieniędzy w grze „Mini Lotto”.

Kolektura zlokalizowana przy ulicy Studziennej 11 na Jakubskim Przedmieściu w mieście Toruń była miejscem, gdzie owy gracz wysłał swój los. Jeszcze tego samego wieczoru, po godzinie 22:00 mógł on uczcić swoje szczęście, obserwując na ekranie telewizora pięć liczb – te same, które wcześniej postanowił skreślić na swoim kuponie.

Drugiego dnia stycznia zaszczytne miano szczęśliwych liczb w grze „Mini Lotto” zdobyły numery: 20, 25, 28, 39 oraz 41. Dzięki nim nasz bohater zgarnął dokładnie 341 666 złotych i 40 groszy. Dodatkowo, na terenie całego kraju zapadło jeszcze 181 „czwórek” i 7868 „trójek”.

Jest to gra oparta o ręczne lub losowe wybieranie pięciu liczb spośród czterdziestu dwóch dostępnych, po czym oczekiwanie na rezultaty losowania. Koszt jednego zakładu wynosi zaledwie 1,50 zł, a potencjalna wygrana może sięgnąć nawet 400 tysięcy złotych. Teraz, od zdobytej przez naszego gracza fortuny zostanie odciągnięte 10% podatku dochodowego. Aby odebrać swoją nagrodę, zwycięzca musi zgłosić się do jednego z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w Polsce w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Adres przy ul. Studziennej w Toruniu był już trzykrotnie miejscem szczęśliwych wygranych w LOTTO. W lipcu poprzedniego roku, jeden gracz zgarnął tutaj 25 tysięcy złotych na zdrapce „MONEY”, natomiast we wrześniu 2022 roku inny szczęśliwiec udało się „zdrapać” 30 tysięcy złotych w „OWOCOWEJ EKSPLOZJI”.

Warto jednak zauważyć, że największą wygraną w historii Torunia odnotowano w roku 2015. Wówczas to, gracz wysłał swój los w punkcie przy ul. Grudziądzkiej, blisko hotelu „Filmar” i zgarnął dokładnie 13 219 619 złotych i 50 groszy. Ten szczęśliwy punkt LOTTO zakończył swoją działalność w zeszłym roku.