Wypadek drogowy w Ostaszewie z udziałem trzech samochodów. Jedna osoba ranna

Na drodze krajowej numer 91, w okolicach miejscowości Ostaszewo, blisko Torunia, doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Wypadek miał miejsce w sobotę w godzinach popołudniowych. Z powodu tego zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana.

O tragicznym zdarzeniu informowała Ochotnicza Straż Pożarna z Papowa Toruńskiego. Podkreślali, że incydent wydarzył się na drodze między Toruniem a Chełmżą 24 lutego, nieco przed godziną 17:00. Kolizja miała miejsce na drodze krajowej numer 91, na wysokości wsi Ostaszewo.

W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, jedna osoba odniosła obrażenia i potrzebowała natychmiastowej pomocy, którą zapewnili jej strażacy-ochotnicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Na szczęście, pozostałe osoby biorące udział w kolizji nie ucierpiały.

Po wypadku ruch na drodze był utrudniony przez pewien czas, ponieważ strażacy musieli zabezpieczyć miejsce zdarzenia. W wyniku kolizji doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Strażacy musieli również odłączyć gaz i akumulatory w jednym z samochodów. Na miejscu zdarzenia współpracowali strażacy zarówno z OSP Papowo Toruńskie, jak i z OSP Lulkowo.

Zarówno policja, która bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia, jak i straż pożarna, apelują do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Przypominają, że niedostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz utrzymanie niewłaściwej odległości od innych pojazdów są najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych.