Tragiczny wypadek pod Toruniem. Cztery ofiary śmiertelne

Na Bydgoskiej obwodnicy na drodze krajowej numer 10 doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Zderzyły się tam łącznie cztery pojazdy, w tym trzy samochody osobowe i ciężarówka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja, pogotowie i lotnicze pogotowie ratunkowe.

Cztery ofiary śmiertelne.

W wyniku wypadku samochodowego śmierć na miejscu poniosły łącznie trzy osoby, a czwarta z nich została przetransportowana do szpitala przez lotnicze pogotowie ratunkowe. Niestety, jej życia również nie udało się uratować, kobieta zmarła w szpitalu. Reakcja służb ratowniczych była natychmiastowa, a już po krótkiej chwili na miejscu zdarzenia pojawiły się pierwsze karetki pogotowia ratowniczego i zastępy straży pożarnej. Ofiarom pomocy udzielili również świadkowie zdarzenia, którzy oczekiwali na przyjazd służb.

Okoliczności zdarzenia.

Cała sprawa jest teraz wyjaśniana, a tym samym – stanowi obiekt śledztwa. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że 52-letni kierowca pojazdu marki Toyota zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem ciężarowym, a następnie – z jadącym za nim Volkswagenem. Kierowca ciężarówki w wyniku zderzenia stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia ze Skodą. W pojeździe znajdowały się łącznie cztery osoby, najprawdopodobniej rodzina. Trójka z nich odniosła śmierć na miejscu – byli to 47-letni kierowca Skody, oraz pasażerowie w wieku 14, 17 oraz 44 lata. Kierujący Toyotą, który przyczynił się do spowodowania wypadku, w momencie zdarzenia był trzeźwy.