Tragiczny incydent na toruńskim wiadukcie: Dwie osoby hospitalizowane po zderzeniu trzech pojazdów

Na toruńskim wiadukcie Trasa Prezydenta Władysława Raczkiewicza doszło do przerażającej kolizji drogowej, w której brały udział aż trzy pojazdy. Następstwem tego niebezpiecznego incydentu było dwie osoby ranne, które musiały zostać przewiezione do szpitala.

Pierwsze ustalenia funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pokazały, że przyczyną całego zamieszania była 23-letnia kobieta za kierownicą renault. Wygląda na to, że młoda kierowca nie dostosowała prędkości swojego samochodu do aktualnie panujących warunków na drodze, przez co straciła kontrolę nad pojazdem – informuje aspirant Dominika Bocian, rzeczniczka toruńskiej policji.

Ta utrata kontroli doprowadziła do czołowego zderzenia z dostawczym mercedesem. Po tym starciu obydwa pojazdy uderzyły jeszcze w osobowego volkswagena golfa.

Poszkodowane dwie osoby zostały natychmiast przewiezione do szpitala. Czekają teraz na dokładniejszą diagnozę ich stanu zdrowia ze strony lekarzy. Tylko po jej otrzymaniu policja będzie w stanie definitywnie zaklasyfikować, czy doszło do poważnego wypadku, czy może mamy do czynienia z kolizją drogową, która nie spowodowała większych uszkodzeń ciała.