Torimpex Trade otwiera nowy sklep w Toruniu

Toruńska firma Torimpex Trade poszerzyła swoje skrzydła, otwierając nową placówkę handlową na ulicy Okólnej 141. To pierwsza lokacja tej sieci położona w części miasta po lewej stronie Wisły.

Nowo powstały market ma powierzchnię około 1100 metrów kwadratowych. Wprowadzono w nim innowacyjne rozwiązania jak bezgotówkowe wózki oraz 4 kasy samoobsługowe dla wygody klientów. Dodatkowo, na terenie sklepu dostępne są usługi Paczkomatu i bankomatu. Pobliskie lokale to m.in Sklep Zoologiczny LUZ. Przewidziano również 50 miejsc parkingowych dla klientów. Podczas budowy sklepu zdecydowano się na ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz oświetlenie LED. Dach obiektu wykonano w technologii zielonych dachów, co przyczynia się do filtrowania powietrza i poprawia bilans wodny w miejskich obszarach.

Monika Wasilewska, specjalista ds. marketingu w Torimpex, informuje, że oferta sklepu na ulicy Okólnej została oparta na szerokim asortymencie produktów od lokalnych dostawców i producentów. Firma stawia na wsparcie lokalnej gospodarki, dając klientom możliwość zakupu produktów z regionu.

Torimpex Trade to firma założona w 1990 roku. Składa się z łącznie 9 sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego. Zatrudnia ponad 230 pracowników, w tym 30 osób pracujących w sklepie na ulicy Okólnej. Codziennie, sklepy Torimpex odwiedza ponad 12 tysięcy klientów. Towar dostarczają około 120 dostawców.