Nadchodzi remont na ulicy Grudziądzkiej w Toruniu, który przewidziany jest na kilka dni

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, następuje rozpoczęcie prac remontowych na terenie Torunia, dokładniej na ulicy Grudziądzkiej. Planowany zakres prac obejmuje 220-metrowy odcinek tej ruchliwej arterii miasta – początek to Szosa Chełmińska, a koniec rondo PCK.

W drugiej części lutego, toruński Miejski Zarząd Dróg podjął decyzję o ogłoszeniu przetargu, którego celem było znalezienie wykonawcy na remont ulicy Grudziądzkiej. Kiedy doszło do sytuacji formalnej i umowa z firmą remontową została podpisana, przedstawiciele drogowców poinformowali, że początek prac najprawdopodobniej nastąpi w okresie letnim.

Konkretnie, prace remontowe zaplanowane zostały na najbliższy czwartek (4 lipca) i mają trwać jedynie przez niewielki okres czasu, czyli kilka dni.

Potwierdza to rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg z Torunia, Agnieszka Kobus-Pęńsko: „Realizacja prac będzie obejmować odcinek o długości 220 metrów, który zaczyna się od Szosy Chełmińskiej i kończy na rondzie PCK. Należy jednak podkreślić, że skrzyżowanie nie będzie objęte remontem.”