Calla Flowers, studio kwiatowe z Torunia wyróżnione

Calla Flowers, studio kwiatowe z Torunia, zostało wybrane do prezentacji w cyklu wideo „Tak się robi biznes Made in Toruń”, przygotowanym przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Ten program ma na celu promocję toruńskich firm wyróżnionych znakiem jakości, a prezentowane filmy mają charakter wizerunkowy. W kolejnym odcinku cyklu przedstawiamy Calla Flowers, które jest studio kwiatowym o uznanej renomie.

„To miejsce o niezwykłym klimacie i oferujące niebanalne kompozycje florystyczne. Wyjątkowe studio tworzone przez rodzinę z pasją. Kwiaciarnia ma w ofercie m.in. autorskie boxy kwiatowe. Znaki rozpoznawcze: szyk i elegancja. Zadowoleni klienci, napędzają nas do pracy” – podkreśla Klaudia Klamann-Kuchnicka, właścicielka firmy.

Seria filmów ma na celu budowanie wizerunku miasta Torunia wśród partnerów biznesowych oraz wspieranie sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Działa jako narzędzie promocji marki miasta i stanowi wsparcie dla lokalnego biznesu.

Prezentujemy 10 interesujących projektów biznesowych, przedsięwzięć deweloperskich, firm z sektora logistyki i handlu, nowych technologii, ale też małych rodzinnych biznesów tworzonych przez ludzi z pasją. Celem projektu jest promocja gospodarcza Torunia, jego atutów, szans, możliwości dla inwestorów. Cykl ma być także wsparciem marketingowym dla małych i średnich firm, z różnych  branż i sektorów gospodarki” – podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.