W jednym bilecie w Toruniu łączy się możliwość jazdy pociągiem, autobusem i tramwajem

Wyobraź sobie swobodne przemieszczanie między różnymi środkami transportu publicznego, wszystko to za pomocą jednego biletu. Takie rozwiązanie jest dostępne dla mieszkańców i odwiedzających Toruń, dzięki zintegrowanemu biletowi aglomeracyjnemu BiT City. Ta unikalna oferta pozwala na korzystanie zarówno z pociągów Polregio, jak i miejscowej komunikacji miejskiej w Bydgoszczy i Toruniu.

Bilet jednorazowy BiT City jest wyjątkowo praktyczny dla tych, którzy podróżują pociągami Polregio między Bydgoszczą a Toruniem. Co więcej, po przybyciu do jednego z tych miast, bilet ten nadal pozostaje ważny przez następną godzinę, umożliwiając korzystanie z lokalnych autobusów i tramwajów.

Dla tych, którzy regularnie korzystają z komunikacji miejskiej, BiT City oferuje miesięczny bilet odcinkowy. Po podaniu konkretnej linii autobusu lub tramwaju, ten bilet daje nieograniczoną liczbę przejazdów na cały miesiąc.

Jest to część szerszego wysiłku samorządu województwa na rzecz finansowania regionalnych połączeń kolejowych. W tym celu przeznaczono już budżet w wysokości 220 mln zł.