Tragiczny wypadek samochodowy na ul. Łódzkiej, samochód dachuje. Oczekiwane utrudnienia w ruchu

Zaszła sytuacja awaryjna w dniu 25 kwietnia, w godzinach wieczornych, około 19:00. Wydarzył się wypadek drogowy na jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ulicy Łódzkiej. Samochód uczestniczący w kolizji stracił stabilność i przewrócił się na dach na środku jezdni. W związku z tym, należy spodziewać się utrudnień w tej części miasta.

Informacje o tym niepokojącym incydencie zostały nam przekazane przez jednego z naszych wiernych czytelników. Zgłoszenie dotyczyło tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w pobliżu popularnej restauracji fast food – McDonald’s na ulicy Łódzkiej.

Służby ratownicze jak policja i straż pożarna szybko przybyły na miejsce, aby zapewnić bezpieczeństwo i udzielić niezbędnej pomocy. Na zdjęciach wysłanych przez naszego informatora wyraźnie widać przewrócony pojazd leżący na jezdni.

Niestety, do chwili obecnej nie posiadamy pełnych informacji na temat ewentualnych ofiar czy poszkodowanych w wyniku tego zdarzenia. Na pewno będziemy na bieżąco informować o wszelkich nowych ustaleniach dotyczących tej sytuacji.