Tradycyjne spotkanie opłatkowe policjantów i pracowników toruńskiej komendy

Dzisiaj, 15 grudnia 2023 roku, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zorganizowano coroczne spotkanie opłatkowe. Wydarzenie to było dedykowane dla wszystkich policjantów oraz pracowników tej jednostki. Spotkanie to miało charakter wyjątkowy, zważywszy na to, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Pierwsze życzenia złożył zebranym podinspektor Mariusz Gaik, który piastuje funkcję Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu. Podczas swojej przemowy skierował do obecnych najlepsze życzenia świąteczne oraz noworoczne. Szczególnie podkreślił też, że te życzenia kieruje nie tylko do sameych funkcjonariuszy i pracowników, ale także do ich rodzin.

Zabrało również głos kilka szczególnie zaproszonych gości. Wśród nich znalazł się m.in. Adrian Mól, Zastępca Prezydenta Miasta Torunia. Swoje życzenia zgromadzonym przekazał także Biskup Toruński Wiesław Śmigiel. Spotkanie nie mogło obyć się bez udziału Kapelana Diecezji Toruńskiej księdza kanonika Dariusza Żurańskiego, który od lat jest blisko związany z funkcjonariuszami toruńskiej Komendy.

Po części oficjalnej nadszedł czas na moment pełen życzliwości i radości. Każdy z obecnych miał okazję podzielić się opłatkiem oraz wymienić życzenia z innymi uczestnikami spotkania. Była to również wspaniała okazja do spotkania ze starymi kolegami i koleżankami z różnych jednostek podległych Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu.

Podczas wspólnego świętowania, wszyscy życzyli sobie, aby nadchodzące święta były zdrowe, pełne radości i spędzone w gronie najbliższych osób.