Szczegóły nietypowego wypadku w Kamionkach Dużych – ciężarówka z betonem wywróciła się na drodze

W środku tygodnia, a dokładnie w środę 27 września, w godzinach popołudniowych – przed 15:00, w małej miejscowości Kamionki Duże, znajdującej się na terenie podtoruńskiej gminy Łysomice, doszło do niecodziennej sytuacji drogowej. Służby policyjne próbują obecnie ustalić okoliczności tego zdarzenia.

Na jednym z zakrętów omawianej drogi, bez zapowiedzenia i z przyczyn nadal nieznanych, ciężarówka przewożąca ładunek betonu nagle straciła stabilność i przewróciła się. Wszystko to stało się na oczach mieszkańców Kamionek Dużych.

Komunikat Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Torunia potwierdził, że w wyniku opisanego incydentu jedna osoba została poszkodowana. Kierowca pojazdu został natychmiast przewieziony do szpitala, aby otrzymać niezbędną pomoc medyczną.

Na miejscu interweniowały jednostki straży pożarnej z Chełmży i Kamionek Dużych. Policja kontynuuje szczegółowe dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn tego nietypowego wypadku.

Mieszkańcy okolicy nie ukrywają swojego niepokoju. Jedna z nich, pani Sylwia, podkreśliła, że miejsce, w którym doszło do wypadku, jest szczególnie niebezpieczne dla rowerzystów. Jak mówi, kierowcy ciężarówek i betoniarek często przekraczają dozwoloną prędkość w Kamionkach Dużych co budzi strach i oburzenie lokalnej społeczności.