Spektakularny mecz świąteczny uprzyjemniony unikalnymi atrakcjami odbędzie się w Toruniu

W Toruniu ma miejsce wyjątkowe wydarzenie sportowe, które jest pełne niespotykanych dotąd atrakcji. Jest to znacznie więcej niż zwykłe spotkanie hokejowe – to wielka świąteczna uczta dla fanów sportu. Konfrontacja, która zaplanowana jest na 20 grudnia – środę, to ostatni mecz KH Energa Toruń w tym roku. Ich rywalem będzie drużyna Re-Plast Unia Oświęcim, a mecz odbędzie się na lodowisku Tor-Tor.

Poza emocjonującym pojedynkiem na lodzie, organizatorzy przygotowali szereg dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będą specjalnie zaprojektowane koszulki świąteczne, które zostaną założone przez zawodników jedynie na ten jeden mecz. To wyjątkowy element, który z pewnością doda uroku temu sportowemu wydarzeniu.

Dodatkowo, planowana jest akcja Teddy Bear Toss, która jest nie tylko dobrą zabawą, ale także ma na celu wsparcie tych, którzy potrzebują pomocy. Ale przede wszystkim na ten dzień zaplanowany został finał wspaniałej inicjatywy zatytułowanej Tajemniczy Mikołaj, która na pewno przyniesie wiele radości uczestnikom tego wydarzenia.