Poszukiwani świadkowie wydarzenia drogowego w Toruniu: apel policji o pomoc w ustaleniu przyczyn

Nieusunięte do końca wątpliwości dotyczące niepokojącego zdarzenia drogowego, które miało miejsce na koniec października na toruńskiej trasie S10, skłoniły funkcjonariuszy policji do zaapelowania do świadków o zgłoszenie się. Pomimo intensywnych starań, służby mundurowe nadal nie są w pełni pewne co do wszystkich szczegółów i okoliczności towarzyszących temu wypadkowi.

Tego dnia, 28 października, dokładnie o godzinie 8:00 rano, na 9,7 kilometrze trasy S10 w Toruniu pojazd marki Peugot Partner zjechał z jezdni, kończąc swój bieg na poboczu drogi. Niestety, tego poranka trzy osoby doznały obrażeń w rezultacie tego nieszczęśliwego zdarzenia. Według asp. Dominiki Bocian, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, wyniki początkowych ustaleń sugerują, że przyczyną mogło być wymuszenie pierwszeństwa przez inny samochód nadjeżdżający z przeciwnego kierunku.

Jednakże, mimo tych wstępnych ustaleń, policjanci nie są w pełni przekonani co do ich prawdziwości. Dlatego też zwracają się do mieszkańców Torunia o pomoc w rozwikłaniu tej sprawy. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń – Podgórz apelują do wszystkich, którzy byli świadkami tego tragicznego wydarzenia lub posiadają nagrania z jego przebiegu zarejestrowane na wideorejestratorach, o natychmiastowy kontakt z Komisariatem.