Konkurs fotograficzny „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu fotograficznego dla osób powyżej 16 roku życia, które kochają przyrodę i fotografię. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.

Aż 15 prac fotograficznych wykonanych w województwie kujawsko-pomorskim można zgłosić do konkursu. Spośród nadesłanych fotografii wybranych zostanie do 220 najciekawszych fotografii, które w najbardziej urzekający i oryginalny sposób pokażą piękno i różnorodność przyrody i krajobrazów naszego regionu.

Zwieńczeniem konkursu jest przyznanie nagród za wartościowe materiały oraz publikacja zdjęć i nazwisk laureatów w wydawnictwach województwa kujawsko-pomorskiego.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 3 maja 2023 r. Można skorzystać z wybranych usług publicznych do przesyłania dużych plików (WeTransfer.com, fromsmash.com itp.) na adres e-mail [email protected].).

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.