Angażuj swoją firmę w dobroczynność! Zrób różnicę w życiu osób niepełnosprawnych

Zapraszamy biegaczy z terenu województwa kujawsko-pomorskiego do uczestnictwa w wyjątkowym wyzwaniu! Do 6 czerwca otwarte są zapisy do największego charytatywnego wydarzenia biegowego dla firm, czyli Poland Business Run. Wydarzenie to ma miejsce 8 września w Krakowie, ale nie martwcie się o dojazd. Dzięki zaawansowanym technologiom, możliwy jest udział na odległość, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Jeśli Ty i Twoi współpracownicy cenicie aktywność fizyczną i jesteście zapalonymi biegaczami, macie szansę zgłosić swój zespół do Poland Business Run. Wasz wysiłek przyczyni się do wsparcia osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, które przebyły amputację lub mastektomię.

Poland Business Run to działanie o 12-letniej historii, które dzięki organizacji największej charytatywnej sztafety biznesowej pomogło już ponad tysiącu osobom z dysfunkcjami narządu ruchu i po amputacji. Opłaty startowe płatne przez firmy i korporacje służą finansowaniu turnusów rehabilitacyjnych, protez oraz wózków inwalidzkich. Koszt takiego sprzętu często przekracza kilkaset tysięcy złotych, dlatego wsparcie jest nieocenione dla beneficjentów. W ciągu ostatnich trzech lat, pomoc dotarła do niemal 20 osób z województwa kujawsko-pomorskiego.

W minionym 2023 roku w wydarzeniu Poland Business Run wzięło udział aż 36,5 tysiąca biegaczy i biegaczek. Tegoroczne zapisy świadczą o jeszcze większym zainteresowaniu. – Główne pakiety na tegoroczny bieg, który odbędzie się na terenie krakowskich Błoń, rozeszły się już po 17 minutach od otwarcia rejestracji. Mimo to, firmy nadal mają możliwość zgłaszać swoje pięcioosobowe drużyny do udziału zdalnego i 8 września dołączyć do największej charytatywnej sztafety biznesowej – wyjaśnia Kamil Bąbel, project manager Poland Business Run.