Toruński Camping Tramp znalazł się na podium w konkursie „Mister Camping 2023”

W ogólnopolskim konkursie na najlepsze miejsce campingowe, znanym pod nazwą „Mister Camping 2023”, Toruński Camping Tramp uplasował się na prestiżowym II miejscu. W rywalizacji wzięły udział wszystkie obiekty zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Konkurs jest współorganizowany przez Federację, Departament Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Organizację Turystyczną. Podczas oceny brane były pod uwagę takie aspekty jak: infrastruktura i wyposażenie campingu, stan techniczny, utrzymanie czystości i porządku, profesjonalna obsługa turystów oraz gwarancja ich bezpieczeństwa. W przeprowadzeniu oceny pomogły również recenzje odwiedzających – zarówno polskich, jak i zagranicznych gości.

Druga pozycja zdobyta przez toruński obiekt o numerze 33 „Tramp” w bieżącej edycji konkursu dowodzi jego wysokiego standardu i popularności wśród turystów. Za ten sukces odpowiedzialne są osoby zarządzające placówką oraz pracownicy, których starania zapewniają utrzymanie najwyższej jakości usług – takie informacje zawarte są w liście gratulacyjnym skierowanym do prezydenta Torunia, Michała Zaleskiego.

Laurem w konkursie „Mister Camping” Toruński Camping Tramp mógł się już chlubić wielokrotnie. To dowodzi, że obiekt ten utrzymuje wysoki standard, a jego atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest często wybierany przez turystów szukających noclegu w Toruniu.

Camping Tramp, będący jednocześnie hotelem, znajduje się na lewym brzegu Torunia. Jest otoczony zielenią i oferuje doskonałe warunki do odpoczynku. Niedaleko stąd do starówki (około 1 km), dworca kolejowego Toruń Główny (500 m), sklepów spożywczych czynnych całą dobę i przystanków komunikacji miejskiej, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność tego miejsca dla gości.

W 2020 roku obiekt został urozmaicony o kompleks sportowy. W jego skład wchodzą trzy baseny o wymiarach: 12×25 m (głębokość 1,5 m), 12×25 m (głębokość 1,2 m) oraz 6×12 m (głębokość 0,6 m) – ten ostatni przeznaczony dla najmłodszych. Dodatkowo na terenie campingu znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, zaplecze sanitarne, przebieralnie, kasa oraz miejsce na piknik. Powiększono także ilość miejsc parkingowych.