Młyn Wiedzy w Toruniu

Miejsca z interaktywnymi stanowiskami cieszą się niesamowitym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Dojrzałe osoby również mogą się świetnie bawić w Młynie Wiedzy w Toruniu.

Wycieczka dla grupy zorganizowanej

Zorganizowanie wycieczki dla grupy zorganizowanej na jeden dzień nie stanowi aż tak wielkiej pracy, jak mogłoby się wydawać. Jest to dość czasochłonne zajęcie, ale nie do tego stopnia, by nie można się tym zająć. Wycieczka zorganizowana z przyjemnością zawita do Torunia, gdyż jest tam co robić. Na uwagę niewątpliwie zasługują trzy miejsca z wypiekami pierników, Dom Legend Toruńskich, Park Trampolin oraz właśnie Młyn Wiedzy w Toruniu. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą miło spędzić czas, przy okazji sprawdzając, jak działają różne eksperymenty. Miejsce to znajduje się nieco poza ścisłym centrum miasta. Nie ma jednak problemu z dojazdem tam komunikacją miejską lub autobusem, którym to najczęściej odbywają się właśnie wycieczki szkolne lub z różnych kół zainteresowań.

Interaktywne centrum

Milo można spędzić czas w takim miejscu. Bilet wstępu nie jest za tani, jednak, z drugiej strony, można tutaj spędzić tyle czasu, ile tylko ma się ochotę. Na mapie miasta jest to jedno z ciekawszych miejsc, z którego dzieci nie chcą wychodzić zbyt wcześnie. Przetestowanie wszystkiego na kilku piętrach zajmuje jednak sporo czasu. Taka wycieczka niewątpliwie będzie udana. Co innego czytać o czymś, a coś innego jest w chwili, gdy mamy szansę na żywo przetestować jak to naprawdę wygląda. Miejsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wycieczek szkolnych i nie ma się czemu dziwić. Mieszkańcy miasta i okolicy także z przyjemnością wpadają tutaj z dziećmi w różnym wieku. W Młynie Wiedzy w Toruniu na pewno nie można się nudzić, a o to przecież podczas wyjazdu lub wyjścia z domu chodzi.

Sklepik z pamiątkami

Sporym zainteresowaniem odbiorców Młyna Wiedzy w Toruniu cieszą się także pamiątki, których w sklepiku nie brakuje. Jest tam tak duży wybór, że nie wiadomo na co skusić się w pierwszej kolejności. Nie brakuje tam zabawek, jednak są także do kupienia edukacyjne propozycje. Np. dzięki puzzlom z mapą Polski i zaznaczeniu na niej poszczególnych zwierząt typowych dla danych obszarów dziecko będzie wiedziało gdzie może się ich spodziewać. Takich edukacyjnych produktów jest tam więcej, więc jest to idealne miejsce by na żywo wziąć udział w różnych eksperymentach i doświadczeniach, a po powrocie do domu dodatkowo poprzez zabawę poszerzyć swoją wiedzę.,